PROFESJONALNE REJESTRATORY ROZMÓW

wersja językowa

PL | EN
TRX Krzysztof Kryński
ul. Garibaldiego 4
04-078 Warszawa
tel. 22 871 33 33
fax 22 871 57 30

NIP: 524-100-94-13
REGON: 014497521

TRX Serwis
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 870 63 23

OFERTA

Firma TRX jest renomowanym producentem i dostawcą zintegrowanych środków łączności oraz urządzeń przeznaczonych do nagrywania rozmów.

Oferujemy Państwu następujące produkty telekomunikacyjne:

Rejestratory KSRC wyróżnia duża niezawodność pracy, a także łatwość i intuicyjność obsługi. Urządzenia mogą być obsługiwane zarówno z poziomu menu lokalnego (obsługa podstawowa: m.in. monitoring kanałów, odsłuch i archiwizacja nagrań), jak również za pomocą sieci TCP/IP oraz dedykowanego oprogramowania Konsola 2 (obsługa rozszerzona).
Część z ww. funkcji rejestratora dostępna jest również za pomocą interfejsu www obsługiwanego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

System operacyjny rejestratorów rozmów serii KSRC (oparty na jądrze systemu Linuks) zainstalowany jest na dedykowanej pamięci typu FLASH. Dysk twardy lub macierz dysków (RAID 1), przeznaczone są wyłącznie do magazynowania nagrań oraz logów systemowych. Dzięki takiej konstrukcji uszkodzenie dysku twardego nie powoduje unieruchomienia całego urządzenia, a jedynie brak możliwości zapisywania rozmów na uszkodzonym dysku. Zastosowanie zewnętrznych kieszeni HDD (obecnie wyłącznie "Hot Swap") ułatwia szybką wymianę napędu - bez konieczności zdejmowania obudowy. Nowy dysk nie musi być wcześniej formatowany ponieważ wymagany system plików tworzony jest przez system operacyjny rejestratora. Po sformatowaniu dysku następuje automatyczne wznowienie zapisywanie rozmów, a w przypadku rozwiązań wyposażonych w macierz RAID 1 - rozpoczęcie procesu odbudowy danych tj. kopiowania nagrań z drugiego (sprawnego) dysku.

Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz otwartość na potrzeby klientów pozwalają na opracowywanie rozwiązań, które wyznaczają nowe trendy na rynku systemów przeznaczonych do profesjonalnego nagrywania rozmów telefonicznych oraz radiotelefonicznych.
Do chwili obecnej wdrożyliśmy około 4 500 instalacji w kraju oraz za granicą. Rejestratory TRX od ponad 12 lat sprzedawane są również na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii, Rumunii oraz Bośni i Hercegowiny.


WYPRÓBUJ REJESTRATOR

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w naszym programie testowym. W miejscu wskazanym przez Państwa uruchamiamy w pełni funkcjonalny system nagrywania rozmów. Użytkownik może (przez czas określony w umowie) używać rejestratora, aby zapoznać się z możliwościami sprzętu, oraz dołączonego do niego oprogramowania. Po okresie testowym istnieje możliwość zakupu rejestratora, lub jego zwrotu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

AKTUALNOŚCI

05.09.2016


Uzupełnienie oferty sprzedaży o terminale RoIP TRX

więcej fwd

14.10.2015


Uzupełnienie oferty sprzedaży o konsole dyspozytorskie TRX

więcej fwd

20.04.2015


Rozszerzenie integracji CTI z systemami Unify OpenScape 4000.
Implementacja nagrywania rozmów przy użyciu interfeju pure IP.

więcej fwd

20.02.2014


Uzupełnienie oferty o jednokanałowy rejestrator rozmów serii KOLIBER

więcej fwd

10.12.2013


Uzupełnienie oferty sprzedaży o systemy odtwarzania zapo­wiedzi głosowych:

04.11.2013


Implementacja nagrywania rozmów z systemów łączności radiowej Kenwood NEXEDGE za pomocą integracji CTI.

więcej fwd

26.04.2013


Implementacja nagrywania rozmów szyfrowanych (SRTP) w środowisku Cisco Unified Communications Manager.

więcej fwd

04.02.2013


Wdrożenie programowej macierzy RAID oraz monitorowania dysków S.M.A.R.T.

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Atlantic WSPR Płock UM Bydgoszcz KWP w Radomiu UNIFY PSP Bialystok MS Centrum Ratownictwa Gliwice Grupa LOTOS S.A PLK Poznań KWP w Lublinie