PROFESJONALNE REJESTRATORY ROZMÓW
!Zmiana adresu siedziby firmy!

wersja językowa

PL | EN
TRX Krzysztof Kryński
ul. Kosmatki 44
03-986 Warszawa
tel. 22 871 33 33
kom 608 777 800
fax 22 871 57 30

NIP: 524-100-94-13
REGON: 014497521

Serwis
ul. Kosmatki 44
03-986 Warszawa
tel. 22 871 33 33

Strona główna »

KONSOLA DYSPOZYTORSKA

FUNKCJONALNOŚĆ konsola_

System konsol dyspozytorskich TRX został zaprojektowany w celu zintegrowanej obsługi środków łączności obsługiwanych za pomocą różnych systemów telekomunikacyjnych (stacjonarnych oraz radiowych). Konsole dyspozytorskie współpracują także z rejestratorami rozmów serii KSRC.

Rozwiązanie TRX umożliwia integrację następujących środków komunikacji:


BUDOWA SYSTEMU

Wszystkie elementy systemu integracji środków łączności TRX komunikują się ze sobą za pomocą sieci komputerowej LAN/WAN.
TRX, system integracji srodków łączności
Połączenia z radiotelefonami realizowane są za pośrednictwem serwera RoIP i sterowników RoIP. Jednocześnie istnieje tylko jedno połączenie od sterownika do serwera oraz jedno do rejestratora rozmów. Pozwala to na użycie łączy o niskiej przepustowości w lokalizacji gdzie zamontowany jest radiotelefon. Dodatkowo cała komunikacja na radiotelefonach łącznie z treścią wyświetlacza może być nagrywana na rejestratorach TRX serii KSRC i odsłuchiwana z poziomu Konsoli Dyspozytorskiej.

Konfiguracja systemu dostępna jest zdalnie za pomocą interfejsu www z dowolnego komputera z zainstalowaną przeglądarką internetową.
Interfejs pozwala na łatwe i intuicyjne skonfigurowanie dostępnych dla użytkowników elementów konsoli, widocznych radiotelefonów, linii telefonicznej, odsłuchu nagrań z rejestratora rozmów.


OPIS SYSTEMU

Praca z Konsolą dyspozytorską TRX wymaga zalogowania się użytkownika do systemu za pomocą loginu i hasła. Każdy użytkownik może mieć własne konto z indywidualną konfiguracją komponentów wyświetlanych w oknie aplikacji. Profile konfiguracyjne wszystkich użytkownoików przechowywane są w postaci bazy danych na serwerze konfiguracji.
Okno Konsoli wizualizuje stan połączeń na wszystkich liniach i radiotelefonach przypisanych do zalogowanego konta.

Umożliwia m. in.:


WIDOK EKRANU

Duży wyświetlacz graficzny z ekranem dotykowym zapewnia zwiększenie komfortu obsługi pracy użytkownika. Okno aplikacji na której pracuje dyspozytor jest w pełni konfigurowanlne. Poszczególne komponenty mogą być wyświetlane w kilku zakładkach.

Standardowo na głównej zakładce umieszcza się klawiaturę telefoniczną oraz panele radiotelefonów używanych w codziennej komunikacji.
TRX, konsola dyspozytorska


W kolejnych zakładkach mogą być umieszczane komponenty umożliwiające konfigurację ustawień konsoli (np. poziom głośnosci głośników i mikrofonu).

Wbudowana przeglądarka www pozwala na dostęp do serwera konfiguracji,
TRX, konsola dyspozytorska

lub odsłuch nagrań z rejestratorów rozmów serii KSRC.
TRX, konsola dyspozytorska

Konsola operatorska obsługuje także mapy pozwalające m.in. na śledzenie pozycji radiotelefonów przenośnych lub przewoźnych.
TRX, konsola dyspozytorska
ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Atlantic WSPR Płock UM Bydgoszcz KWP w Radomiu UNIFY PSP Bialystok MS Centrum Ratownictwa Gliwice Grupa LOTOS S.A PLK Poznań KWP w Lublinie