PROFESJONALNE REJESTRATORY ROZMÓW

wersja językowa

PL | EN
TRX Krzysztof Kryński
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 871 33 33
kom 608 777 800
fax 22 871 57 30

NIP: 524-100-94-13
REGON: 014497521

Serwis
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 870 63 23

Strona główna » Produkty » Aplikacje TRX

APLIKACJE TRX

MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

POMOC

Firma TRX dołożyła wszelkich starań, aby obsługa programów była jak najprostsza i intuicyjna. Wiele niezbędnych informacji można znaleźć w stale aktualizowanym przez nas zestawie instrukcji obsługi.
Gdyby jednak pojawiły się problemy lub pytania dotyczące sposobu wykorzystania lub dostosowania programów do własnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, na adres mailowy, lub za pomocą formularza www.

ZGŁASZANIE AWARII PROGRAMU

Gdyby znaleźli Państwo jakiś błąd lub scenariusz powodujący awarię w programach TRX prosimy o zgłaszanie tego telefonicznie, na adres mailowy, lub za pomocą formularza www.
W przypadku kontaktu mailowego polecamy dołączenie zrzutu ekranu w momencie powstania awarii. Przydatne będą również takie informacje, jak wersja programu, wersja oprogramowania na rejestratorze, system operacyjny komputera na którym program był uruchomiony.

PROPOZYCJE NOWYCH FUNKCJI

Gdyby w trakcie używania programów pojawiły się pomysły ciekawych funkcji lub też potrzeba rozbudowy ich funkcjonalności, również zachęcamy do kontaktu z nami. Propozycje lub potrzeby prosimy zgłaszać telefonicznie, na adres mailowy, lub za pomocą formularza www. Zastrzegamy sobie jednak określanie czasu realizacji i ustalanie kolejności realizowania zgłoszeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:*

Nazwa firmy:*

E-mail nadawcy:*

Treść wiadomości:*
Wyślij kopię wiadomości do nadawcy

Kod obrazka (0-9, a-z):*

captcha refresh

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Atlantic WSPR Płock UM Bydgoszcz KWP w Radomiu UNIFY PSP Bialystok MS Centrum Ratownictwa Gliwice Grupa LOTOS S.A PLK Poznań KWP w Lublinie