PROFESJONALNE REJESTRATORY ROZMÓW

wersja językowa

PL | EN
TRX Krzysztof Kryński
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 871 33 33
kom 608 777 800
fax 22 871 57 30

NIP: 524-100-94-13
REGON: 014497521

Serwis
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 870 63 23

Strona główna » O firmie

O FIRMIE

Jesteśmy firmą telekomunikacyjną z polskim kapitałem istniejącą na rynku od 1989 roku.

Główną gałęzią firmy TRX jest projektowanie oraz produkcja urządzeń do nagrywania rozmów oraz sygnałów audio z innych zródeł (analogowych lub cyfrowych). Ponad 20-letnie istnienie na rynku pozwoliło na zdobycie cennego doświadczenia, dzięki któremu staliśmy się producentem w pełni profesjonalnych urządzeń, wytyczjących trendy konstrukcji rejestratorów rozmów.
Nasze urządzenia stosowane są głownie do nagrywania rozmów z radiotelefonów lub telefonów podłączonych do central PABX, PSTN lub systemów VoIP.

Produkty, które oferujemy w łatwy sposób pozwolą Państwu:

Nasze rozwiązania oferujemy jednostkom policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, a także agencjom ochrony, bankom, biurom maklerskim, energetyce i gazownictwu.
Dzięki cyfrowym rejestratorom rozmów KSRC będziecie mogli Państwo analizować przebieg wydarzeń, śledzić podejmowane decyzje i zwiększyć komfort pracy na stanowiskach dyspozytorskich. W firmowych Call Center archiwa rozmów mogą być wykorzystane do kontroli jakości usług, efektywności pracy, a także do analizy potrzeb Państwa klientów.

Przygotowując ofertę, zawsze wnikliwie badamy potrzeby klienta, aby jak najlepiej dostosować sprzęt do jego wymagań oraz umożliwić mu jego dalszą rozbudowę, dbając przy tym o jak najmniejsze koszty systemu. Jesteśmy otwarci na uwagi użytkowników oraz gotowi do współpracy w zakresie indywidualnych i specyficznych rozwiązań.

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Atlantic WSPR Płock UM Bydgoszcz KWP w Radomiu UNIFY PSP Bialystok MS Centrum Ratownictwa Gliwice Grupa LOTOS S.A PLK Poznań KWP w Lublinie